Tanulmnyi versenyek 2009/2010 Nyomtats E-mail

 "Ami a szívedet nyomja" - VMK Március 15-i klubkönyvtár által kiírt versíró verseny

fdíj:

     Keil Adelaida 6.o.

 

  Zrínyi Ilona országos matematika verseny - megyei forduló

16. helyezés

       Kiss Dóra Viktória (4.a)

           Felkészít tanár: Vörös Lászlóné, Klafflné Jellinek Éva

17. helyezés

      Hartmann Domonkos (4.a)

          Felkészít tanár: Vörös Lászlóné, Klafflné Jellinek Éva

23. helyezés

       Gyarmati Bálint (3.a)

          Felkészít tanár: Fodor Csabáné

31. helyezés

        Fertig Dávid (3.a)

           Felkészít tanár: Fodor Csabáné

        

Teki Totó - a Grph-Art Kft. gyermekmagazin és könyvkiadó tanulmányi versenye

 arany fokozat

    Kiss Dóra Viktória 4.a

ezüst fokozat

    Szcs Dávid 3.b

 

Cholnoky Jen Matematika Alapmveleti Verseny 

 1. helyezés

     Rádli Álmos 6.o.

       Felkészít tanár: Dely Katalin

 

Cholnoky Jen Általános Iskola által rendezett városi fordítói verseny

2010. április 26.

Angol nyelv 7. osztály

2. helyezés

    Dublecz Anett (7.a)

        Felkészít tanár: Pernyeszi Anita

Német nyelv 8. osztály

3. helyezés

    Sándor Csenge (8.a)

         Felkészít tanár: Révhelyi Krisztina

 

Gyulaffy Általános Iskola vers- és prózamondó versenye

 különdíj

    Nagy Liza Flóra (3.a)

   Felkészít tanár: Fodor Csabáné

 

Városi komplex anyanyelvi verseny 

 2. helyezés

    Bögi Dóra, Véh Dóra, Hartmann Domonkos (4.a)  alkotta csapat

       Felkészít tanár: Vörös Lászlóné

 

Országos Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny

 megyei döntbe jutott tanulók:

Tamaska Dóra (5.a)

Hollik Viktória (5.a)

megyei forduló:

15. helyezés

    Tamaska Dóra (5.a)

       Felkészít tanár: Szabóné Árik Viktória

 

Területi Elssegélynyújtó Verseny

2010. április 14.

3. helyezés

   Csapattagok: Sándor Csenge, Tóth Dóra, Horváth Dorottya (8.a), Halmay Zsuzsanna, Kéri Márk (7.a)

     Felkészít tanár: Dr. Kartal Béláné

 

IX. Megyei Energiatakarékossági Verseny 

 2010. április 13.

9. helyezés

     Csapattagok: Horváth Gerg, Osváth Attila, Szcs Kornél (8.b)

          Felkészít tanár: Dr. Kartal Béláné

 

"Tiszta vizet mindenkinek" - a Bakonykarszt által a Víz Világnapja alkalmából kiírt rajzpályázat

 2010. március 25.

Különdíj

       Naményi Viktória (2.o.)

        Felkészít tanár: Szíjártóné Kónya Marianna

 

Nemzetközi Kenguru Matematika verseny

2010. március 18.

megyei forduló

 

2. helyezés

    Fertig Dávid (3.a)

         Felkészít tanár: Fodor Csabáné

8. helyezés

    Golarits Márton (3.a)

         Felkészít tanár: Fodor Csabáné

8. helyezés

    Rádli Álmos (6.o.)

        Felkészít tanár: Dely Katalin

10. helyezés

    Bögi Dóra (4.a)

      Felkészít tanár: Vörös Lászlóné

11. helyezés

    Kiss Dóra Viktória (4.a)

        Felkészít tanár: Vörös Lászlóné

11. helyezés

    Kiss Milán (2.o.)

      Felkészít tanár: Delyné Skriba Katalin

15. helyezés

    Szcs Dávid (3.b)

       Felkészít tanár: Kaufmann Judit

17. helyezés

    Hartmann Domonkos (4.a)

       Felkészít tanár: Vörös Lászlóné

 

 

Irodalmi barangolás Fekete Istvánnal - olvasópályázat

döntbe jutott csapatunk:

      Hornisch Bálint, Laufer Zoltán, Naményi Márk (6.o.)

megyei dönt április 30

      2. helyezés

       Hornisch Bálint, Naményi Márk, Ányos Viktória

Felkészít tanár: Szabóné Árik Viktória 

 

"Nyelvünkben élünk" - magyar nyelvi kommunikációs verseny 

megyei forduló

3. helyezés

    Sándor Csenge 8.a

    Felkészít tanár: Szabóné Árik Viktória

 

 Országos német nyelvi verseny

megyei fordulóba jutottak:

4. helyezés

      Braculj Dániel 8.b

16. helyezés

    Sándor Csenge 8.a

Felkészít tanáruk: Révhelyi Krisztina

 

 "Széchenyi és kora" - országos tanulmányi verseny

 Középdönt 2010. március 6. Budapest

2. helyezés, így a döntbe jutottak

       Kéri Márk, Rosta Mátyás, Balogh Dorina, Dávid Kamilla 7.a

         Felkészít tanár: Takácsné Rimanóci Erzsébet

Dönt 2010. április 16-18. Sopron-Nagycenk

5. helyezés

    Kéri Márk, Rosta Mátyás, Balogh Dorina, Dávid Kamilla 7.a

         Felkészít tanár: Takácsné Rimanóci Erzsébet

 

Megyei "Ki Mit Tud?" vers- és prózamondó verseny

2010.  február 24.

1.2. osztályos korcsoport próza kategória

3. helyezés

    Forrai Bulcsú 1.a

     Felkészít tanár: Kériné Zsapka Adél

 

3-4. osztályos korcsoport vers kategória

3. helyezés

    Szentessy Míra 3.a

        Felkészít tanár: Fodor Csabáné

 

3-4. osztályos korcsoport próza kategória

 1. helyezés

      Keller Márton 3.a

          Felkészít tanár: Fodor Csabáné

 

5-6. osztályos korcsoport próza kategória

3. helyezés

      Nemere Péter 5.a

         Felkészít tanár: Szabóné Árik Viktória

 

Országos Logo Számítástechnikai Verseny - megyei forduló

2010. február 20.

5. helyezés

    Tamaska Dóra 5.a

      Felkészít tanár: Ézsiásné Szakonyi Márta

 

 

SUDOKU megyei bajnokság - Kossuth iskola szervezésében

december 7.

4. helyezés

    Bögi Dóra 4.a

5. helyezés

    Nakovics László Erik 1.b

8. helyezés

   Schmidt Réka 5.a

 

 Varga Tamás matematikaverseny

 megyei forduló:  3.helyezés

 országos dönt: 55. helyezés

     Rosta Mátyás (7.a)

          Felkészít tanár: Baráth Péter

 

 

 Bem József városi matematikaverseny

 2010. január 15. (eredményhirdetés)

2. helyezés

      Kiss Milán (2.o.)

         felkészít tanár: Delyné Skriba Katalin

5. helyezés

    Rádli Álmos (6.o.)

          felkészít tanár: Dely Katalin

7. helyezés

   Jáger Zsombor (4.a)

          felkészít tanár: Klafflné Jellinek Éva

12. helyezés

     Gyarmati Bálint (3.a)

           felkészít tanár: Fodor Csabáné

14. helyezés

    Hartmann Domonkos (4.a)

           felkészít tanár: Klafflné Jellinek Éva

15. helyezés

    Rosta Mátyás (7.a)

          felkészít tanár: Baráth Péter

 

 Városi közlekedésbiztonsági verseny

1. helyezés

       ry Balázs (4.a)

5. helyezés

      Fejes Bence (4.a)

 

Móra Ferenc - városi mesemondó verseny 

 2009. november 28.

1. helyezés 

      Nagy Liza Flóra (3.a)

2. helyezés

      Keller Márton (3.a)

3. helyezés 

     Szentessy Míra (3.a)

    Felkészít tanáruk: Fodor Csabáné

 

Simonyi iskola által meghirdetett megyei rajzverseny

3. helyezés

   Kocsispéter Kata (5.b)

különdíj

  Olteán Lilla (8.a)

 

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 

körzeti forduló 

2. helyezés

      Golarits Flóra, Horváth Dorottya, Sándor Csenge, Tóth Dóra (8.a)

       Felkészít tanár: Szabóné Árik Viktória

4. helyezés

     Bögi Dóra, Hartmann Domonkos, Fekete Luca, Kiss Dóra Viktória (4.a)

      Felkészít tanár: Vörös Lászlóné

országos dönt

8. helyezés

    Golarits Flóra, Horváth Dorottya, Sándor Csenge, Tóth Dóra (8.a)

       Felkészít tanár: Szabóné Árik Viktória

 

Bolyai Országos Matematika Csapatverseny - körzeti forduló

4. helyezés:

            Rádli Álmos, Csicsics Kata, Laufer Zoltán, Naményi Márk (6.o.)

                   Felkészít tanár: Dely Katalin

6. helyezés:

         Bögi Dóra, Kiss Dóra Viktória, Hartman Domonkos, Jáger Zsombor(4.a)

                  Felkészít tanár: Vörös Lászlóné, Klafflné Jellinek Éva

6. helyezés:

        Dublecz Anett, Juhász Ádám, Pásztor Judit, Rosta Mátyás (7.o) 

                  Felkészít tanár: Baráth Péter

 

 "Autómentes nap" városi rajzverseny

1. helyezés

   Sebestyén Blanka (3.a)

     Felkészít: Kocsor Katalin

 

 
< Elz   Kvetkez >
RocketTheme Joomla Templates Free Joomla Templates